Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tradycyjne wielkanocne śniadanie smakuje wyjątkowo dzięki obecności najbliższych, jak i również dzięki pięknej oprawie. 24 marca br. w naszej szkole odbyły się wielkanocne warsztaty artystyczne. W tym dniu uczniowie klasy Va mieli niepowtarzalną okazję, by nauczyć się ozdabiać wielkanocne pisanki. Gościem spotkania była P. Bożena Koszuk, która aktywnie działa w Kole Gospodyń Wiejskich w Brzeźnie. Piątoklasiści poznali różnorodne sposoby ozdabiania pisanek.
Warsztaty artystyczne dały niepowtarzalną możliwość twórczego przygotowania się do Świąt Wielkiej Nocy i stworzenia dekoracji idealnej do wielkanocnego koszyczka. Podczas takiej formy zajęć uczniowie rozwijali zdolności plastyczne i manualne, za pomocą różnorodnych materiałów plastycznych, co wspaniale pobudza wyobraźnię i angażuje do wspólnej aktywności. 
Organizatorem spotkania była p. Ewa Skórzewska-Popek, wychowawczyni tego zespołu klasowego.

  • Photo4
  • Photo3
  • Photo6
  • Photo5
  • Photo1
  • Photo2