Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

15 marca br. w obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 8 w Chełmie odbył się turniej piłki ręcznej dla chłopców z klas 5-6 z okazji 40-lecia szkoły. Do zawodów przystąpiły cztery drużyny, które grały systemem ,,każdy z każdym’’.

Wyniki turnieju:

 1. miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 opiekun Anna Chochół
 2. miejsce Szkoła Podstawowa nr 7 opiekun Kaja Kiermacz
 3. miejsce Szkoła Podstawowa nr 6 opiekun Grzegorz Gaj
 4. miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 opiekun Monika Wawryniuk

Zawody przygotował i przeprowadził Piotr Sadura.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 • Photo1
 • Photo5
 • Photo2
 • Photo8
 • Photo6
 • Photo3
 • Photo4
 • Photo7