Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

8 marca Dzień Kobiet jest ważnym świętem dla wszystkich kobiet i dziewczynek. Każda z nich mogła w tym dniu poczuć się wyjątkowo. Z tej okazji chłopcy z klasy I b składali życzenia koleżankom z klasy, wręczali dyplomy ,,Wspaniałej Dziewczynki” oraz bransoletki z imieniem. Nie tylko o koleżankach chłopcy pamiętali, ale również o wychowawczyni oraz innych paniach, które pracują w szkole. Stanęli na wysokości zadania, ponieważ złożyli życzenia i wręczyli Paniom Dyrektor samodzielnie wykonany bukiet w środku ze słodkim upominkiem. Ten dzień był pełen radości dla wszystkich kobiet, dziewczynek i nie tylko……..