Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

24 kwietnia br. w auli Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie odbyło się spotkanie dotyczące pilotażowego programu "Programowanie = Nasz Drugi Język".
Dyplomy odebrali z rąk Koordynatora Programu Edukacyjnego Instakod Ewy Gąsienicy-Samek Pani Dyrektor Beata Tomaszczuk oraz nauczyciel informatyki Pan Paweł Kudyba.
W pilotaż brali udział nauczyciele informatyki uczacy w klasach klas 4-6 ze wszystkich szkół podstawowych w 3 gminach – Sycowa, Zduńskiej Woli i Chełma, którzy realizowali program zgodny z podstawą programową.
Analiza wyników pokazała, że program jest realizowany skutecznie. 45% uczniów wyprzedziło założone tempo jego realizacji z oceną bardzo dobrą, a kolejne 40% zrealizowało go w oczekiwanym tempie z oceną bardzo dobrą lub dobrą. 91% uczniów przystąpiło do semestralnego sprawdzianu i uzyskało średni wynik 94%.

  • Photo1
  • Photo3
  • Photo2
  • Photo4