Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie ogłosił w lutym b.r. konkurs na „Śniegową rzeźbę”, do którego zaprosił dzieci w wieku 7- 10 lat z całej Polski. Warunkiem uczestnictwa było stworzenie rzeźby ze śniegu na dowolny temat, nawet z pomocą rodziców.
Zdjęcie wykonanego dzieła należało przesłać organizatorom konkursu.
Zwycięzcą III miejsca został uczeń klasy III a Paweł Sado, wychowawca p. Iwona Molin. Praca była zatytułowana „Felicja i Fred w drodze na bal karnawałowy”. Oprócz dyplomu Pawełek otrzymał zestaw klocków Lego, które sprawiły mu wielką radość.
Gratulujemy Pawłowi i życzymy dalszych sukcesów!

  • image000003009
  • image000002009
  • image000000015
  • image000000017