Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W miesiącu lutym w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs "Zabytki krajów anglojęzycznych", który polegał na przygotowaniu prezentacji PowerPoint przez uczniów klas VII i VIII. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęło 16 prac z różnych chełmskich szkół podstawowych. Laureatem konkursu został Jakub Świadysz (SP 1, klasa 8 a), drugie miejsce zajęła Konstancja Blaszko (SP 4, klasa VIII a), a trzecie miejsce ex aequo Mateusz Jankowski (SP 8, klasa VIII c) i Wiktoria Usydus (SP 8, klasa VII b). Zwycięzcom gratulujemy, a szkoły zapraszamy do III edycji konkursu w następnym roku szkolnym.
Organizatorzy: p. Ewa Praduń i p. Magdalena Zosiuk.