Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami XXVII konkursu plastycznego „Palmy i pisanki - polskie tradycje wielkanocne”, którego organizatorem był MDK w Chełmie. Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło aż 469 prac (w tym 110 palm i 359 pisanek) z przedszkoli i szkół powiatu chełmskiego. Prace oceniane były w kategoriach: palmy i pisanki.
Nagrodę w kategorii pisanek otrzymała Zofia Sobczyk – klasa 4c (nauczyciel p. Ewa Słomczyńska)
Wyróżnienie w kategorii pisanek otrzymała Julia Gładysz – klasa 4c (nauczyciel p. Ewa Słomczyńska)
Wyróżnienie w kategorii palm otrzymała Zofia Blicharz – klasa 2a (nauczyciel p. Elżbieta Dras)
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

  • easter-3954_1920
  • easter-3283829_1920
  • easter-74847_1920