Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 01.10.2015 r. w Cycowie odbyły się Rejonowe sztafetowe biegi przełajowe chłopców i dziewcząt w kategoriach szkół podstawowych oraz gimnazjum.
W rywalizacji sportowej nasi uczniowie walczyli dzielnie do samego końca, ale w efekcie musieli uznać wyższość swoich rywali. W klasyfikacji końcowej w obu kategoriach wiekowych uplasowaliśmy się na IX pozycji.
Reprezentanci szkoły podstawowej:
Kołaczkowski Łukasz (6b), Nazaruk Marcel (6c), Kalamon Olgierd (5b), Sawicki Jakub (6c), Danieluk Adam (6c), Bukszyński Rafał (6c), Różycki Maciej (6c), Charczuk Dawid (6b), Wiśniewski Gabriel (5b).
Reprezentanci gimnazjum:
Paszkiewicz Konrad (3a), Jędrzejewski Piotr (3b), Szymkowiak Jakub (3b), Chleban Jakub (3a), Dubaczyński Patryk (3d), Nazaruk Tristan (2a), Olszak Maciej (2a), Leśniak Karol (2b), Woch Krystian (3a), Zalewski Jakub (2a), Sawicki Łukasz (3b).