Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W obiektach sportowych ZSO nr 7 w Chełmie 22 września 2015 r. odbyły się Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców. Rywalizowali w nich uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.

Do zawodów rejonowych awansowały drużyny chłopców w kategorii IGRZYSKA i GIMNAZJADA.

Drużyna chłopców ze szkoły podstawowej zajęła II miejsce – opiekun p.Anna Chochół.
Chłopcy z gimnazjum byli pozakonkurencyjni zdobywając I miejsce – opiekun p.Piotr Turewicz.
GRATULUJEMY AWANSU!

Pozostałe drużyny osiągnęły następujące lokaty:
dziewczęta szkoła podstawowa – III miejsce – opiekun p. Iwona Synowiec
dziewczęta gimnazjum – IV miejsce – opiekun p. Krystyna Tracichleb

Kolejny etap zawodów to zawody rejonowe, które odbędą się w Cycowie 01.10.2015 r. Liczymy na sukcesy naszych reprezentantów.

Sztafeta zwycięska GIMNAZJUM chłopcy: Paszkiewicz Kornel, Chleban Jakub, Jędrzejewski Piotr, Szymkowiak Jakub, Dubaczyński Patryk, Nazaruk Tristan, Olszak Maciej, Leśniak Karol, Woch Krystian, Romaszko Norbert
Sztafeta II miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA chłopcy: Kołaczkowski Łukasz, Charczuk Dawid, Różycki Maciej, Buksyński Rafał, Danieluk Adam, Kalamon Olgierd, Mazurek Mateusz, Nazaruk Marcel
Sztafeta III miejsce SZKOŁA PODSTAWOWA dziewczęta: Barabas Paulina, Mróz Aleksandra, Nadworska Wiktoria, Krasnodębska Paulina, Misiec Natalia, Kudelska Martyna, Kasperska Paulina, Kasperska Patrycja, Kolenda Aniela, Król Diana, Chomczyńska Oliwia
Sztafeta IV miejsce GIMNAZJUM dziewczęta: Bajkowska Klaudia, Furtak Beata, Kozłowska Oliwia, Borowiec Weronika, Przybylska Natalia, Barabas Joanna, Pilarska Aleksandra, Wąsowicz Magdalena, Strukowska Dominika, Makowska Marietta, Szulc Julia, Nadolska Julia, Mazurek Magdalena Malecka Klaudia