Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zdjęcie prezentuje troje uczniów, którzy stanowią skład nowo wybranego Samorządu Uczniowskiego.

We wrześniu odbyła się w naszej szkole kampania wyborcza kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Były plakaty, na których przedstawiano  plany przedwvborcze. Ukoronowaniem akcji były wybory, w których w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym został wyłoniony Zarząd Samorządu Uczniowskiego:
przewodniczący - Jakub Rak kl. III B
zastępca przewodniczącego - Natalia Przybylska kl. II A
zastępca przewodniczącego – Julia Mazur kl. I A

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!