Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

27 września Samorząd Uczniowski zorganizował apel, na którym przekazano bieżące informacje dotyczące pracy Samorządu. Uczniowie zostali zapoznani z planowanymi działaniami i konkursami międzyklasowymi, przedstawiono samorządy klasowe oraz kandydatów do nowego Zarządu. Przypomniano również regulamin przyznawania Karty Bonusowej, zasady korzystania z telefonu komórkowego, procedury zwalniania uczniów z zajęć lekcyjnych oraz zasady Kodeksu Honorowego Ucznia ZSO nr 8 w Chełmie.   
W związku z Dniem Chłopaka zostanie zorganizowana dyskoteka, na którą zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli.