Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Samorząd Uczniowski 25 listopada 2014 r. zorganizował spotkanie Z PASJĄ NA TY, które ma na celu promować zainteresowania i talenty uczniów naszej szkoły.
Społeczności uczniowskiej zaprezentowali się pasjonaci ze szkoły podstawowej i gimnazjum.
- Dziewczęta z klasy Va, Paulina Kasperska, Patrycja Kasperska oraz Diana Król, od 4 lat uprawiają sport walki KARATE. Siostry Kasperskie są mistrzyniami Europy! Twierdzą, że ten sport uczy dyscypliny, dążenia do celu i pokonywania słabości.
- Karolina Paterek z klasy VIb jest uczennicą Szkoły Muzycznej I i II stopnia. To pasjonatka muzyki, która uwielbia grę na akordeonie. Występ Karoliny zrobił na widzach ogromne wrażenie.
- Karolina Dybcio, Weronika Borowiec oraz Patryk Wygadańczuk z klasy Ia gimnazjum od najmłodszych lat uprawiają pływanie i zachęcają do tej dyscypliny sportu innych. Choć treningi bywają wyczerpujące i wymagają wielkiego zaangażowania, to jednak sprawiają ogromną radość.
- Martyna Kudelska, Natalia Szeptuch, Oliwia Chomczyńska oraz Nikola Styś - koleżanki z klasy IV c - to entuzjastki tańca nowoczesnego, które trenują w CHDK-u w estradzie dziecięcej. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęły w wieku kilku lat. Dziewczyny są pełne pasji, humoru i pozytywnej energii.
- Pasjonatka pisania Klaudia Nadworska z klasy IIIb gimnazjum jest humanistką, która uwielbia język polski i pisanie opowiadań. Prowadzi bloga i twierdzi, że blogowanie ma znacznie więcej zalet niż wad.

Gratulujemy pasji i talentów naszym koleżankom i kolegom.

 • 17
 • 16
 • 12
 • 14
 • 11
 • 6
 • 13
 • 1
 • 4
 • 15
 • 18
 • 3
 • 9
 • 10
 • 8
 • 5
 • 7
 • 2