Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kandydaci na przewodniczącego SU

Dnia 18.09.2014r na zebraniu SU wyłoniono kandydatów na przewodniczącego SU, są nimi: Nikoleta Kamińska kl. IIIA, Marietta Makowska kl. IC oraz Mateusz Grzesiuk kl. IIB. Kampania wyborcza kandydatów na przewodniczącego SU trwa do 17.10.2014r. Planowane wybory na przewodniczącego do SU 21.10.2014 r.


Konkurs na Super Chłopaka 2014/2015

Przypominamy, że 30.09.2014r. na dyskotece z okazji Dnia Chłopaka, wybrano Super Chłopaka szkoły podstawowej oraz gimnazjum, zostali nimi:  Patryk Wygadańczuk kl. IA gimnazjum i Oskar Przybylski kl. IVB szkoły podstawowej.


Oddaj zużyty telefon komórkowy, odbierz nowy aparat fotograficzny do 14 listopada 2014r.

Przypominamy, że trwa międzynarodowa kampania w ramach  „Sprzątanie Świata” (Clean Up the World).
Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w III edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem: „ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY, ODBIERZ NOWY APARAT FOTOGRAFICZNY”.
Zapraszamy do włączenia się do ogólnopolskiej akcji ekologicznej, w której zebrane zużyte lub uszkodzone telefony zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu.

Przypominamy, że zużyte, uszkodzone telefony komórkowe zawierają metale ciężkie, takie jak ołów oraz kadm i są zagrożeniem dla naszego środowiska naturalnego, szczególnie wody i gleby. Akcja trwa do 14 listopada 2014 r.


Gazetka Samorządu Uczniowskiego 2014/2015

Samorząd Uczniowski poszukuje osób chętnych do współpracy przy redagowaniu gazetki  Samorządu Uczniowskiego.

MASZ UKRYTY TALENT PLASTYCZNY LUB PISARSKI!!!
ZGŁOŚ SIĘ DO OPIEKUNÓW SAMORZĄDU SZKOLNEGO!