Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Za nami kolejna edycja konkursu ekologicznego „Drugie życie śmieci” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie. Nasi uczniowie mieli mnóstwo pomysłów na wykorzystanie odpadków i stworzenie z nich czegoś nie tylko ekologicznego, ale twórczego zarazem. W konkursie wzięło udział osiem szkół i placówek, które złożyły w sumie 75 prac. Wśród nagrodzonych znaleźli się także nasi uczniowie. Otrzymaliśmy dwa wyróżnienia: 
Weronika Rejman (klasa III b) – „Eko pies” 
Julia Skubiszewska (klasa III b) – „Eko lama”. 
Dwie prace naszych uczennic zakwalifikowały się także do wystawy. Ich autorkami były Julia Gładysz (klasa III c) – „Eko robot Lolek”, Julia Oliwiak (klasa IIa) – „Eko słoń”. 
Największym zaskoczeniem i dumą dla nas jest także fakt, że wizerunek pracy naszej uczennicy „Eko pies” wraz z nazwiskiem autorki znalazł się na każdym plakacie zapraszającym na wystawę oraz każdym dyplomie, jaki otrzymali uczestnicy.
Uczennice wspierała w pracy pani Wioletta Mazur. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!!!

  • k_04
  • k_00
  • k_01
  • k_03
  • k_02