Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tradycją naszej szkoły jest coroczne obdarowywanie prezentami uczniów, którzy znaleźli się w potrzebie. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas zorganizowali akcję charytatywną „Paczka dla kolegi”. Poprzez takie działania uczymy się wrażliwości na potrzeby innych, żyjących obok nas ludzi. Dają one mnóstwo radości nie tylko obdarowanym, ale i darczyńcom.

W tej edycji udział wzięli uczniowie i wychowawcy klas:
szkoła podstawowa:
klasa I a – wychowawca p. Elżbieta Dras
klasa II a – wychowawca p. Marianna Niemczuk
klasa II b – wychowawca p. Iwona Buczek
klasa II c – wychowawca p. Iwona  Molin
klasa II d – wychowawca p. Anna Radlińska
klasa II e – wychowawca p. Joanna Wicha
klasa III a – wychowawca p. Berenika Błazucka
klasa III c – wychowawca p. Alicja Wojcieszuk
klasa III d – wychowawca p. Ewa Drzewiecka
klasa IV b – wychowawca p. Agata Wojtasiuk
klasa V b – wychowawca p. Ewa Skórzewska-Popek
klasa V c – wychowawca p. Mirosława Mastalerz
klasa VI c – wychowawca p. Maria Delekta
gimnazjum
klasa I a – wychowawca p. Anna Gieleta
klasa III a – wychowawca p. Małgorzata Sawicka
klasa III c – wychowawca p. Aneta Kowalewska

Dziękujemy wszystkim za wielkie zaangażowanie, mobilizację do zorganizowania wspaniałej pomocy. Podziękowania składamy też p. Cezaremu Kaczorowi, uczennicy kl. III a Julii Chrabąszcz, uczennicy kl. III c Natalii Adamskiej, uczniowi kl. III d Maciejowi Kaniewskiemu.
Pamiętajmy, że nie żyjemy tylko dla siebie, a pomagając – dajemy innym radość.

  • WP_20161208_15_05_41_Pro
  • WP_20161208_14_32_36_Pro
  • WP_20161208_14_32_25_Pro
  • WP_20161208_14_32_15_Pro