Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 17 grudnia 2016 roku uczniowie klas szóstych naszej Szkoły wspólnie z uczniami Zespołu Szkół w Stołpiu w ramach akcji „Miej oczy, ręce i serce otwarte na potrzeby innych” odwiedzili Mały Dom Dziecka w Chełmie. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie złożyli dzieciom oraz ich wychowawcom życzenia świąteczne oraz przekazali paczki z zabawkami i słodyczami. Na ręce wychowawców wręczono środki higieniczne i czystości. Przekazane dary były zgromadzone przez uczniów obu Szkół biorących udział w akcji. Spotkanie było również okazją do zapoznania się i wspólnych zabaw, które umiliły czas podopiecznym Domu Dziecka.
Za udział w akcji byli odpowiedzialni opiekunowie – p. Monika Ciszak i p. Aneta Kowalewska.
Serdeczne podziękowania składamy rodzicom uczniów, którzy wraz z nami włączyli się w tę szlachetną akcję i uczestniczyli w spotkaniu w Małym Domu Dziecka.

Grupa uczniów stojąca na schodach, a przed nimi zapakowane w kartony i reklamówki dary.