Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Dopóki czas macie, dobro czyńcie.”  Św. Paweł

I tym razem ósemkowi wolontariusze SK Caritas zebrali w klasach fundusze, by wspomóc swoich chorych rówieśników – Podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Takie akcje kształtują młodych ludzi, zwracają uwagę na potrzeby drugiego człowieka oraz uczą współpracy na rzecz pozytywnych zmian, które można wprowadzać w najbliższym otoczeniu.
Tegoroczne otrzymane wsparcie finansowe przeznaczone zostanie m.in. na: zakup leków, środków higieniczno-opatrunkowych dla Podopiecznych, zakup materiałów medycznych, zakup sprzętu medycznego, naprawy i zakup części zamiennych do sprzętu medycznego, żywienie dzieci przebywających w oddziale stacjonarnej opieki paliatywnej.
W X edycji udział wzięli uczniowie i wychowawcy klas:
klasa I b – wychowawca p. Jolanta Rozwód
klasa I c – wychowawca p. Ewa Drzewiecka
klasa II a – wychowawca p. Elżbieta Dras
klasa II b – wychowawca p. Berenika Błazucka
klasa III a – wychowawca p. Marianna Niemczuk
klasa III b – wychowawca p. Iwona Buczek
klasa III c – wychowawca p. Iwona Molin
klasa III d – wychowawca p. Anna Radlińska
klasa III e – wychowawca p. Joanna Wicha
klasa IV b – wychowawca p. Aneta Kowalewska
klasa VI b – wychowawca p. Ewa Skórzewska-Popek
klasa VI c – wychowawca p. Ewa Słomczyńska
klasa II a gimnazjum – wychowawca p. Anna Gieleta
oraz Gabriela Pawełczak z kl. V a.
Dziękujemy za Wasz Dar Serca.

osemkowy dar serca dla hospicjum