Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 2a z wychowawczynią p. Elżbietą Dras wspierają pożyteczne owady. Każdego dnia dbają o szkolne ogródki roślin miododajnych. Podlewają swoje sadzonki i zasiane nasiona. Czekając na wzrost roślin obserwują pracę pszczół, które są wokół szkoły. Podziwiali pszczoły w akcji na kwitnących drzewach, krzewach, mniszkach lekarskich i innych roślinach. W projekcie eTwinning „Bee happy” mówili o kwitnących trawnikach, przygotowali poidełka, zbudowali domki dla owadów. Pszczoły w tym roku mają bardzo ciężko - chłodna i długa wiosna, opóźnione kwitnienie roślin, opryski stosowane przez rolników o każdej porze dnia - wszystko to sprawia, że szczególnie musimy dbać o pszczoły. Wszystkim przyjaciołom pszczół serdecznie dziękujemy w imieniu „dziewczyn” z pasieki.

  • podlewamy
  • 3a
  • 2a
  • podlewamy1
  • 1a