Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

21 maja uczniowie klasy 2a z wychowawczynią p. Elżbietą Dras spotkali się online z niektórymi partnerami międzynarodowego projektu eTwinning „Bee happy”. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z klas partnerskich z Polski (SP nr 6 w Gnieźnie, SP w Rusi) i z trzech szkół partnerskich w Turcji (Szkoła Podstawowa Mustafa Ayşe Altun, Döşemealtı; Szkoła Podstawowa Koçarlı Yeniköy, Koçarlı; Szkoła Podstawowa Akkapı, Seyhan). Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać, zobaczyć, powitać w różnych językach, poznać imiona partnerów, obejrzeć prezentację, utrwalić wygląd flag państwowych, ugruntować słownictwo związane z pszczołami (w języku angielskim) i przy okazji omówić różnice czasowe. Bardzo ciekawe było wspólne rysowanie na tablicy w czasie rzeczywistym. To świetne doświadczenie dla dzieci (przygotowania, spotkanie). Praca w projektach eTwinning to także spotkania online nauczycieli, gdyż działania opierają się na współpracy partnerów, wspólnym tworzeniu, w wyniku którego powstają wspólne materiały.

16.04