Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zwycięstwo w zawodach rejonowych w piłce nożnej pozwoliło drużynie chłopców z Gimnazjum nr 8 na awans do finałowych zawodów wojewódzkich.
Zawody odbyły się w Świdniku 12 maja. Rywalizowało 6 drużyn w dwóch grupach.
Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
Gimnazjum nr 8 – Gimnazjum Tomaszów Lubelski 0:8
Gimnazjum nr 8 – Gimnazjum Biłgoraj  0:1
Gimnazjum nr 8 – Gimnazjum Opole Lubelskie  3:5.

Drużyna ÓSEMKI w wojewódzkim finale GIMNAZJADY w PIŁCE NOŻNEJ zajęła 4 miejsce.
Drużyna wystąpiła w składzie:
Dawid Salewski (kl. I b), Kamil Wasyluk (kl. I b), Kamil Misterek (kl. II b), Paweł Kędzierawski (kl. II b), Jakub Rak (kl. II b), Michał Grądz (kl. III a), Miłosz Szustkowski (kl. III a), Krystian Woch (kl. III a), Jakub Szymkowiak (kl. III b), Jakub Jaszcz (kl. III b), Patryk Dubaczyński (kl. III d), Mariusz Jaroszek (kl. III d).
Trener drużyny: p. Piotr Sadura
G R A T U L A C J E !!!
FOT1431