Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesem zakończyła się rywalizacja Gimnazjum nr 8 w zawodach rejonowych w piłce nożnej w Świdniku. W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Chełm reprezentowała nasza Ósemka.
Mecze grupowe zakończyły się następującymi rezultatami:
Gimnazjum nr 8 Chełm – Gimnazjum nr 3 Świdnik     4:1
Gimnazjum nr 8 Chełm – Gimnazjum nr 1 Włodawa   2:1
W meczu finałowym Gimnazjum nr 8 Chełm pokonało Gimnazjum nr 1 Łęczna w rzutach karnych  2:1.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Szymkowiak (kl.3a-bramkarz), Michał Grądz (kl.3a), Damian Jabłoński (kl.3a), Miłosz Szóstkowski (kl.3a), Krystian Woch (kl.3a), Jakub Jaszcz (kl.3b), Patryk Dubaczyński (kl.3d), Mariusz Jaroszek (kl.3d), Maciej Olszak (kl.2a), Paweł Kędzierawski (kl.2b), Kami Leśniak (kl.2b), Kamil Misterek (kl.2b), Jakub Rak (kl.2b), Kacper Głębocki (kl.2d).
Trener drużyny – p. Piotr Sadura.
GRATULUJEMY AWANSU!

  • WP_20160426_001
  • WP_20160426_002