Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 14 stycznia na dużej sali gimnastycznej ZSO nr 8 odbyła się pierwsza edycja  gier i zabaw ruchowych dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej. Mali sportowcy rywalizowali w pięciu konkurencjach o różnym stopniu trudności. Najlepiej wśród klas pierwszych zaprezentowała się klasa I c, w klasach drugich zwyciężyła II a , pierwsze miejsce w klasach trzecich zdobyła klasa III a.
Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: p. Anna Chochół, p. Mariusz Koniuszewski, p. Mariusz Raćkowicz, p. Piotr Sadura.
Kolejne zawody odbędą się po feriach zimowych.

 • 16
 • 06
 • 22
 • 12
 • 14
 • 08
 • 01
 • 04
 • 17
 • 05
 • 15
 • 09
 • 19
 • 03
 • 13
 • 20
 • 21
 • 10
 • 11
 • 02
 • 18