Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bardzo udany start zaliczyli zawodnicy sportowych klas pływackich w Wojewódzkim Finale Gimnazjady w sztafetach pływackich.
Dziewczęta zajęły II miejsce i zostały odznaczone srebrnymi medalami.
Skład drużyny, która wywalczyła srebro: Weronika Auguściuk, Joanna Barabas, Dominika Baranowska, Weronika Borowiec, Karolina Dybcio, Emilia Dziedzic, Beata Furtak, Julia Nadolska, Anna Padowska, Eliza Tulikowska, Aleksandra Pilarska.  
Drużyna chłopców zajęła IV miejsce, przegrywając walkę o podium o 0,2 sekundy.
Chłopcy wystąpili w składzie: Krystian Bas, Jonasz Borowiec, Patryk Janiczuk, Maciej Olszak, Patryk Półtorak, Łukasz Sawicki, Norbert Śluz, Mateusz Wójcik, Patryk Wygadańczuk, Jakub Zalewski.
W zawodach indywidualnych medalowe lokaty zdobyły: Karolina Dybcio (brąz), Julia Nadolska (brąz).
Trenerem drużyny dziewcząt i chłopców jest p. Mariusz Raćkowicz.
GRATULUJEMY!!! 

  • ch2
  • ch1