Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Na pływalni w Zamościu 9 grudnia odbył się Wojewódzki Finał IGRZYSK Sztafet Pływackich. Drużyna dziewcząt zajęła XII lokatę. Skład drużyny: Paulina Barabas (kl.6a), Alicja Siatka (kl.6a), Nikola Oleksiejuk (kl.6a), Patrycja Kasperska (kl.6a), Paulina Kasperska (kl.6a), Eliza Charczuk (kl.4a), Angelika Ćwiek (kl.4a), Aleksandra Tabor (kl.4a), Kamila Łydzińska (kl.3a).
W zawodach indywidualnych reprezentowali nas: Nikola Oleksiejuk (styl klasyczny), Alicja Siatka (styl klasyczny), Paulina Barabas (styl grzbietowy), Michał Popek (styl klasyczny). Zajęli oni miejsca X-XII.
Opiekunem drużyny był p. Mariusz Koniuszewski.
GRATULUJEMY WYNIKÓW!