Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Na Stadionie Miejskim w Chełmie 2 czerwca br. odbyły się Finałowe Zawody Czwartków Lekkoatletycznych, podczas których została podsumowana edycja sezonu 2020/2021. Organizatorem zawodów było Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Chełmie.
Za wyniki uzyskane w ubiegłorocznej rywalizacji sportowej na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy z Ósemki. Uczniowie startowali w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na 60 m, 300 m, 600 m, 1000 m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową.
Naszą szkołę reprezentowali: Patryk Bornus, Aleksander Danieluk, Laura Kosarska, Jan Lejman, Dominika Łopuszyńska, Zofia Łopuszyńska, Aleksandra Łopuszyńska, Maja Niemiec, Aneta Oleszczyńska, Emilia Stelmaszuk, Magdalena Weremczuk, Natalia Wyrostek, Kacper Wyrostek, Kinga Zacharczuk. Opiekunem zawodników był pan Piotr Sadura.
GRATULUJEMY sukcesu sportowego i życzymy wysokich lokat w Finale Ogólnopolskim Czwartków Lekkoatletycznych, który odbędzie się w Łodzi 19 i 20 czerwca.
W zawodach finałowych w Łodzi reprezentować nas bedą: Aleksander Danieluk, Laura Kosarska, Dominika Łopuszyńska, Maja Niemiec, Emilia Stelmaszuk, Magdalena Weremczuk, Natalia Wyrostek, Kinga Zacharczuk.

resized 20210602 143125