Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Plakat promujący akcję ,,Góra Grosza’”, na którym narysowane jest drzewo, na jego gałęziach siedzą uśmiechnięte dzieci oraz znajdują się kwiaty i domy. Na plakacie wyeksponowano informację o zebranej kwocie: trzysta trzy złote i cztery grosze oraz napis: Dziękujemy!

W tym roku uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „ Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w rodzinach zastępczych, pogotowiach, w rodzinnych domach dziecka oraz innych formach opieki.
Uczniowie nie zawiedli i udało nam się zebrać kwotę w wysokości 303,04 zł.
Uzbierane w naszej akcji grosze pomogą innym będącym w potrzebie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!

gora grosza