Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

z pasja na ty 1
7 czerwca 2022 r. jak co roku w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował ósmą już edycję  „Z Pasją na TY”. Zgodnie z tą ideą promujemy i rozwijamy różne zainteresowania naszych podopiecznych oraz pokazujemy je na forum szkoły w obecności uczniów, rodziców i nauczycieli.

z pasja na ty 2
Pokazy pasjonatów cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczniowie wytrwale przygotowywali się do zaprezentowania swoich pasji aby pokazać je w wersji udoskonalonej. Uczniowie uzdolnieni artystycznie, wokaliści, instrumentaliści, tancerze, piosenkarze, zaprezentowali własne interpretacje znanych artystów polskich i zagranicznych. Widzowie mogli podziwiać pasjonatów w następujących kategoriach: taniec, śpiew, pokaz prac plastycznych, gra na instrumentach typu: gitara klasyczna i akordeon, pokaz treningu bokserskiego. Każdy występ nagradzany był ogromnymi owacjami.
W tegorocznej edycji Z Pasją na TY wzięło udział 19 uczniów, co stanowi dowód na to, iż nasza szkoła to miejsce niezwykłe, pełne pasji, w którym rozwijają się wyjątkowi młodzi ludzie.

 • photo267
 • photo185
 • photo206
 • photo65
 • photo106
 • photo90
 • photo104
 • photo52
 • photo133
 • photo172
 • photo1
 • photo35
 • photo80