Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

photo1

Inicjatywą Samorządu Uczniowskiego dzień 1 kwietnia 2022 r. był „Dniem bez plecaka”. Tego dnia uczniowie naszej szkoły dali upust swej wyobraźni i kreatywności. Na korytarzach można było zaobserwować różne zamienniki plecaka np.: garnek, wiadro, opona, dziecięcy wózek, walizka, odkurzacz i wiele innych. Przedstawiciele klas z najbardziej oryginalnymi przedmiotami zastępczymi zaprezentowali się przed jury w składzie: P. Dyrektor - Beata Tomaszczuk, P. Wicedyrektor Ewa Karpiuk - Koleniec, Zuzanna Krzywicka, Martyna Ślązak i Angelika Węglińska. Uczniowie szczegółowo zademonstrowali swoje pomysły i ich funkcjonalność.
I miejsce zdobył uczeń z klasy VII b, II miejsce zdobyli ex aequo uczniowie klasy VIII c i VIII d, III miejsce przypadło uczennicy z klasy II c.
Zabawa była przednia, śmiechu co niemiara :) Sami zobaczcie :)

 • photo24
 • photo2
 • photo6
 • photo26
 • photo37
 • photo30
 • photo10
 • photo25
 • photo16
 • photo22
 • photo29
 • photo28
 • photo36
 • photo35
 • photo1
 • photo23
 • photo7
 • photo38
 • photo15
 • photo11
 • photo20
 • photo13
 • photo4
 • photo18
 • photo21
 • photo19
 • photo32
 • photo12
 • photo17
 • photo27
 • photo34
 • photo5
 • photo9
 • photo33
 • photo8
 • photo31
 • photo14
 • photo3