Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miasto Chełm dołączyło do aplikacji NaprawmyTo.pl, dzięki której mieszkańcy mogą zgłaszać problemy i potrzeby zaobserwowane w najbliższym otoczeniu.
Za pośrednictwem NaprawmyTo.pl można zgłosić ubytki w drodze, krzywe barierki, nieprzystrzyżoną trawę ubytki w kostce, pomazane ściany oraz wiele innych sytuacji występujących w najbliższym otoczeniu i stwarzających zagrożenie dla życia i zdrowia dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Każda ze spraw zostanie szybko rozpatrzona, a problem w miarę możliwości rozwiązany.
Aplikacja ułatwia samorządowi wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, a tym samym budowanie społecznego zaufania.
Aplikacja służy wyłącznie do zgłaszania alertów! Natomiast w przypadku zdarzeń wymagających pilnej interwencji należy bezpośrednio zawiadamiać odpowiednie służby działające w trybie całodobowym:
• 112 - numer alarmowy
• 997 - Policja
• 999 - Ratownictwo Medyczne
• 998 - Państwowa Straż Pożarna
• 82 564 96 60 - Straż Miejska w Chełmie
• 994 - Pogotowie Wodociągowo-Kanalizacyjne
• 993 - Pogotowie Ciepłownicze
• 992 - Pogotowie Gazowe

Dodatkowe informacje można uzyskać wpisując w przeglądarkę internetową adres:
https://naprawmyto.pl/chelm