Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W grudniu został ogłoszony Ogólnopolski Konkurs Literacki „List do Św. Mikołaja”. Wzięły w nim udział uczennice klasy 2a, przygotowane przez panią Jolantę Rozwód. Na konkurs nadesłano 349 prac - listów. Oceniano je w dwóch kategoriach wiekowych kl.II – III i kl.IV. Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie wyobraźni, pomysłowości i aktywności twórczej dzieci poprzez tworzenie wypowiedzi pisemnych. Jak informują organizatorzy konkursu wybór prac był niełatwy, ponieważ wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom. Tym bardziej cieszymy się z otrzymania tytułu laureata przez Laurę Kruk oraz wyróżnienia, które otrzymała Maja Kuśniewska. Pani Dyrektor Beata Tomaszczuk wręczyła nadesłane dyplomy i nagrody zwycięzcom.
Gratulujemy i życzymy kolejnych literackich sukcesów!

  • Photo1
  • Photo5
  • Photo6
  • Photo3
  • Photo2
  • Photo4
  • Photo7