Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kształtowanie postaw patriotycznych, uczczenie Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, uwrażliwianie na piękno naszej ojczyzny, kształtowanie poczucia więzi emocjonalnej, społecznej i kulturowej z własnym narodem to cele IV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Kocham Cię, Polsko”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnym w Lublinie. Patronat honorowy objęli: Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk, Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas I-III województwa lubelskiego. Należało wykonać pracę plastyczną techniką origami płaskie z kółek. Wpłynęło wiele pięknych, twórczych i estetycznych prac. Wśród nagrodzonych znalazły się trzy uczennice klasy pierwszej:
III miejsce Amelia Grabińska – 1 a, wychowawca Iwona Molin
Wyróżnienie – Lena Błaziak – 1 c, wychowawca Marianna Niemczuk
Wyróżnienie – Aleksandra Prus - 1 a, wychowawca Iwona Molin
Dyplomy i nagrody przesłane pocztą do szkoły uroczyście wręczyła pani dyrektor Beata Tomaszczuk.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.    

  • 20211129_080039
  • 20211129_080016
  • 20211129_080052
  • img_20211129_181920