Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczennica klasy VII a Zuzanna Krzywicka uzyskała wyróżnienie w XVIII Konkursie Historycznym „Józef Piłsudski – człowiek czynu i legendy” pod patronatem honorowym Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pani Anny Dąbrowskiej-Banaszek, zorganizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudskiego w Okszowie we współpracy z LSCDN Oddział w Chełmie. Zuzanna wykonała prezentację multimedialną, której celem było upowszechnienie wzorca osobowego Patrona ZSCKR w Okszowie jako wiernego Polaka, patrioty i męża stanu.
Merytorycznego wsparcia uczennicy udzieliła nauczycielka historii – p. Agnieszka Szczepanik.

  • img_7234
  • ja
  • zuzia