Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 4 lutego 2020 roku w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom powiatowego konkursu plastycznego EKO – OZDOBA ŚWIĄTECZNA. Zadaniem uczestników było wykonanie ozdoby świątecznej (bożonarodzeniowej) z wykorzystaniem surowców wtórnych. Na konkurs nadesłanych zostało 60 prac. Komisja konkursowa wyłoniła trzech laureatów. Drugie miejsce zajął uczeń klasy II a - Paweł Sado, wychowanek p. Iwony Molin. Laureaci otrzymali zestawy konstrukcyjnych klocków KORBO. Wszystkie eko-ozdoby zostały wyeksponowane na wystawie w holu Biblioteki i będzie można je podziwiać przez cały miesiąc.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!!

  • eko 2
  • eko 1