Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z radością informujemy, że Ósemka znalazła się w gronie zwycięzców konkursu „1000 pierwszych inicjatyw zgłoszonych do Code Week 2019”, organizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK. Natychmiastowe zaangażowanie p. Elżbiety Dras zostało nagrodzone. Zwycięzcy konkursu otrzymali w nagrodę publikacje pt. „Zabawy w programowanie” oraz list gratulacyjny ministra cyfryzacji p. Marka Zagórskiego. W zeszytach ćwiczeń z pomysłami na zabawy w programowanie offline znajduje się wiele inspiracji na podnoszenie programistycznych kompetencji dzieci. Niebawem nadarzy się okazja, by z nich skorzystać, gdyż uczniowie klasy 1a już programują i uczą się programowania w ramach innowacji „Zaprogramowani na przygodę”.

  • f
  • b
  • a
  • c
  • d
  • e