Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

27 maja br. w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs ortograficzno-gramatyczny „Polonistyczny Omnibus”. Wszystkich uczestników bardzo serdecznie powitała dyrektor szkoły p. Beata Kawalec i życzyła jak najlepszych wyników. To już po raz osiemnasty najlepsi z najlepszych – 13 trzecioklasistów z chełmskich szkół – wykazywało się wiedzą polonistyczną, rozwiązując test i pisząc dyktando. Komisja wyłoniła laureatów i przyznała wyróżnienia uczniom z SP 4, SP 5, SP 8, SP 11, NSP „Arka”.
Dzieci nagrodzono pięknymi książkami i dyplomami. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Do zobaczenia w XIX edycji ...

IMG 6846