Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. 
Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.”
Jan Paweł II

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Polski Czerwony Krzyż zorganizował akcję pod hasłem: „CZERWONOKRZYSKA GWIAZDKA”. Jest to ogólnopolska akcja pomocy świątecznej, która już na stałe wpisała się do kalendarza czerwonokrzyskich działań na rzecz ludzi potrzebujących wsparcia i pomocy.

Paczkę dla rodziny potrzebującej wsparcia i pomocy przygotowali uczniowie, ich Rodzice i wychowawcy klas:
klasa VI b – wychowawca p. Aneta Kowalewska
klasa VIII a – wychowawca p. Alicja Puczyńska
klasa VIII b – wychowawca p. Ewa Skórzewska-Popek

Dary zostały przekazane, dzięki czemu Święta dla nich stały się być może radośniejsze. Zarząd Oddziału Rejonowego PCK dziękuje wszystkim za wrażliwość serca.

Dziękujemy! Wolontariusze i opiekunowie SK Caritas

Świąteczna paczka dla Polskiego Czerwonego Krzyża.