Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”
(Ks. Mieczysław Maliński).

Akcje charytatywne w naszej placówce mają długą tradycję. Zawsze staramy się odpowiedzieć na potrzeby tych, którzy znaleźli się w trudnej życiowej sytuacji. Tym razem odpowiedzieliśmy na apel wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmie i wsparliśmy ucznia kl. VI Kubusia. Niedawno uległ on poważnemu wypadkowi podczas zabawy. Wymaga leczenia i rehabilitacji. Najbliżsi chłopca codziennie podejmują wysiłek, by Kuba mógł wrócić do zdrowia i cieszyć się z tego, na co w codziennym pośpiechu nie zwracamy uwagi: bawić się, uczyć, rozwijać...

Zebrane pieniądze zostały przekazane organizatorom akcji i wpłacone na konto Fundacji Jana Pawła II, której podopiecznym jest Kuba. Cel - leczenie i rehabilitacja.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję w naszej placówce:

1) kl. IV d – wychowawca p. Iwona Synowiec
2) kl. V b – wychowawca p. Aneta Kowalewska
3) kl. V d – wychowawca p. Teresa Gruszka
4) kl. VII b – wychowawca p. Ewa Skórzewska-Popek
5) kl. VII c – wychowawca p. Ewa Słomczyńska
6) kl. VIII c – wychowawca p. Maria Delekta
7) kl. III a gimnazjum – wychowawca p. Anna Gieleta

Wolontariusze SK Caritas wraz z opiekunami p. A. Kowalewską, p. Iwoną Synowiec i p. Joanną Wichą z całego serca dziękują.

wsparlismy kubusia