Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W Świdniku 2 grudnia 2016 r. odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich. Reprezentacja ZSO nr 8 w Chełmie była bezkonkurencyjna, zarówno w sztafetach dziewcząt, jak i chłopców, na dystansach 8 x 25 m stylem dowolnym. Naszą Ósemkę reprezentowali uczniowie piątych i czwartych klas sportowych o profilu pływanie. W zawodach wygrali ze szkołami z powiatu świdnickiego, łęczyńskiego i włodawskiego.
Oto nasi liderzy.
Skład sztafety dziewcząt: Charczuk Eliza (5a), Ćwiek Angelika (5a), Farfos Kinga (4a), Krzywicka Zuzanna (4a), Łydzińska Kamila (4a), Tabor Aleksandra (5a), Wrońska Nikola (5a), Wróbel Małgorzata (5a), Wróblewska Julia (5a).
Skład sztafety chłopców: Gębicki Jakub (4a), Gębicki Bartłomiej (4a), Kowalski Olaf (5a), Łopucki Jakub (5a), Morlewski Kacper (5a), Niemirowski Dominik (5a), Pękała Mateusz (5a), Szymański Michał (5a), Berg Aleksander (5a).
W startach indywidualnych najlepiej spisali się zdobywając srebrne medale: Kamila Łydzińska (50 m stylem klasycznym), Kacper Morlewski (50 m stylem dowolnym), Mateusz Pękała (50 m stylem grzbietowym).
Trenerami klas pływackich są: p. Agnieszka Kargol-Sieraj i p. Piotr Sadura.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 8 grudnia w Arenie Lublin!

  • IMG_20161202_120010
  • IMG_20161202_115718