Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

9 grudnia 2021 r. w Hrubieszowie uczniowie naszej szkoły rywalizowali w Finale Wojewódzkim w Unihokeju w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Fantastycznie zagrali dziewczęta i chłopcy, którzy wywalczyli brązowe medale!
Skład drużyny dziewcząt: Paulina Dziaduszyńska, Aleksandra Łopuszyńska, Kornelia Rachubik, Julia Banach, Nikola Żeleźnicka, Gabriela Doroszuk, Natalia Popielnicka, Agata Radzicka, Nikola Turewicz, Krzywicka Zuzanna, Natalia Prus, Wiktoria Nowosad. Trenerem drużyny jest p. Anna Chochół.
Skład drużyny chłopców: Bartosz Grzywna, Oliwier Koziński, Wiktor Urbański, Jakub Palec, Olgierd Sędłak, Radosław Kozaczuk, Maciej Wróbel, Dawid Skrok. Trener drużyny – p. Piotr Sadura.
GRATULUJEMY SPORTOWYCH SUKCESÓW!!!

  • 20211209_135658
  • 20211209_140733
  • 20211209_125211