Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kolaż zdjęć przedstawiający artykuły zebrane dla uchodźców podczas akcji charytatywnej „Pomoc Ukrainie – wielkanocna paczka”.

Już trzeci raz (od lutego) przekazaliśmy zebrane artykuły spożywcze i higieniczne, słodycze, środki opatrunkowe i higieniczne,  kosmetyki, żywność długoterminową, baterie i latarki, maskotki do Miejskiego Sztabu Pomocy dla Ukrainy w Chełmie, ul. Piotra Skargi 11.

Pragniemy serdecznie podziękować szkolnym darczyńcom za ogromne serce oraz wsparcie materialne dla rodzin z Ukrainy. Potrzeby są bardzo duże, a pomoc będzie musiała być długofalowa. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc naszej społeczności szkolnej. Chcemy działać dalej i chcemy robić więcej.

Wolontariusze SK Caritas

Kolaż zdjęć przedstawiający pudełka z darami zebranymi w ramach akcji charytatywnej ,,Solidarni z Ukrainą’’.