Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Już drugi rok wolontariusze Szkolnego Koła Caritas organizują w szkole akcję zbierania nakrętek. To charytatywno-ekologiczne działanie, polegające na łączeniu przyjemnego z pożytecznym, zdobyło w naszej szkole szeroką popularność i stało się codziennością. Zbiórka nakrętek jest pomysłem sprawdzonym. Wyrabia systematyczny nawyk segregowania odpadów, jakże potrzebny w naszych czasach. A ponadto daje poczucie, że możemy zrobić coś dobrego dla potrzebujących.
Każda plastikowa nakrętka jest cenna! Nie wyrzucamy ich z odpadami do śmieci!
Zebrane nakrętki oddajemy rodzinie Mateuszka, młodego chełmianina, który potrzebuje takiego wsparcia.
Najbardziej zaangażowane w akcję były dotąd następujące zespoły klasowe:
klasa I a – wychowawca p. Jolanta Rozwód
klasa I b – wychowawca p. Alicja Wojcieszuk
klasa II a – wychowawca p. Elżbieta Dras
klasa II b – wychowawca p. Wioletta Lewczuk
klasa II c – wychowawca p. Joanna Wicha
klasa III b – wychowawca p. Iwona Buczek
klasa III c – wychowawca p. Marianna Niemczuk
klasa VII b – wychowawca p. Aneta Kowalewska
klasa VII e – wychowawca p. Marzena Chrabąszcz
oraz Martyna Kociubińska i Szymon Gołębiowski z kl. VIII b, Karol Kostecki, Oliwier Koziński i Wiktor Urbański z kl. VII c, p. Beata Kawalec, p. Małgorzata Sawicka, p. Ewa Słomczyńska, p. Irena Kiełbasa, p. Małgorzata Kuźnicka, p. Bożena Bieńkowska.


Wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i wychowawcom, a także pracownikom szkoły włączającym się w naszą akcję serdecznie DZIĘKUJEMY i nieśmiało prosimy o więcej - każda nakrętka ma znaczenie!

Akcja trwa!

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas
Opiekunowie koła: p. Aneta Kowalewska, p. Joanna Wicha, p. Marzena Chrabąszcz

Zdjęcie zebranych podczas akcji plastikowych korków po butelkach.