Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W lutym 2019 r. wolontariusze SK Caritas zorganizowali zbiórkę kosmetyków do higieny osobistej (żele, szampony, mydła w płynie, balsamy itp.) oraz środki czystości (płyny i żele do utrzymania czystości pod prysznicami i w toaletach, a także proszki i płyny do prania itp.). Wszystkie zebrane produkty trafiły do Ośrodków opiekujących się bezdomnymi w Chełmie i do Dziennego Ośrodka dla Osób Bezdomnych w Lublinie.
Johann Wolfgang Goethe powiedział: „Zawsze bądź szlachetny. Bądź do pomocy gotowy.”
Taki rodzaj gotowości tym razem wykazali uczniowie, ich rodzice i wychowawcy klas:

kl. I a – wychowawca p. Iwona Molin
kl. I b – wychowawca p. Iwona Buczek
kl. I c – wychowawca p. Marianna Niemczuk
kl. II b – wychowawca p. Jolanta Rozwód
kl. II c – wychowawca p. Ewa Drzewiecka
kl. IV c – wychowawca p. Marzena Stadnik
kl. IV d – wychowawca p. Kaja Kiermacz
kl. V b – wychowawca p. Aneta Kowalewska
kl. V c – wychowawca p. Agnieszka Szczepanik
kl. V d – wychowawca p. Teresa Gruszka
kl. V e – wychowawca p. Marzena Chrabąszcz
kl. VI a – wychowawca p. Magdalena Zosiuk
kl. VII b – wychowawca p. Ewa Skórzewska-Popek
kl. VII c – wychowawca p. Ewa Słomczyńska
kl. III a gimnazjum – wychowawca p. Anna Gieleta
oraz „świetliczaki” wraz z wychowawcami świetlicy p. Joanną Wichą, p. Wiolettą Mazur i p. Agnieszką Skubisz.

Produkty przynieśli też indywidualnie uczniowie: Kornelia Dembska (kl. II a), Natalia Jachymczak (kl. III a), Bartek Wierak (kl. III a), Dominika Wicha (kl. IV a), Maciej Mazur (kl. IV b), Huber Makara (kl. VIII c), Izabela Makara (kl. VIII c).

Dziękujemy.
Wolontariusze SK Caritas

Więcej: http://lublin.caritas.pl/i-ty-mozesz-pomoc-potrzebujacym-pod-takim-haslem-wolontariusze-z-chelma-pomagaja-potrzebujacym

  • 3
  • 2
  • 4
  • 1