Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dwunasty dzień rozpoczął się wczesnym rankiem, gdy wyruszyliśmy w drogę powrotną do Polski. Czekała nas blisko 30-godzinna podróż, jednak nikt nie narzekał – w autokarze panowała radosna atmosfera. Wspólne rozmowy, dzielenie się wrażeniami z całego wyjazdu i śpiewanie umilały nam czas. To był idealny moment, by przypomnieć sobie wszystkie wspaniałe chwile, które przeżyliśmy w Grecji – od wizyt w Meteory, Skiatos i zamku w Platamonas, po integracyjne zajęcia z greckimi uczniami i wspólne gotowanie tradycyjnych potraw.

Podczas podróży mieliśmy również czas na podsumowanie całego projektu. „Mobilność edukacyjna bez granic” okazała się nie tylko okazją do rozwoju kompetencji językowych, matematycznych i technologicznych, ale także doskonałą możliwością do poznania greckiej kultury, nawiązania nowych przyjaźni oraz rozwinięcia umiejętności współpracy. Wspólne wyzwania i działania sprawiły, że wracamy do Polski bogatsi o niezwykłe doświadczenia i wspomnienia, które na długo pozostaną w naszych sercach.

Wieczór w autokarze był czasem podsumowań, śmiechu i podziękowań – dla naszych kolegów, nauczycieli i organizatorów, którzy wspierali nas na każdym kroku tej niesamowitej podróży. Mimo że żal opuszczać Grecję, jesteśmy wdzięczni za każdy dzień pełen nowych doświadczeń i wyzwań. Wracamy do naszej kochanej Polski pełni wrażeń, wspomnień i z mnóstwem cennych umiejętności, które z pewnością wykorzystamy w przyszłości!

  • photo10
  • photo9
  • photo3
  • photo11
  • photo18
  • photo6
  • photo5
  • photo16
  • photo15
  • photo14
  • photo4
  • photo12
  • photo19
  • photo7
  • photo8
  • photo1
  • photo13
  • photo17
  • photo2