Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drodzy Rodzice! Nauczyciele! Uczniowie!

Pandemia to bardzo trudny czas niepokoju, niepewności, często samotności, dlatego wielu z nas potrzebuje wsparcia. W odpowiedzi na zagrożenia wynikające z pandemii COVID - 19 i potrzebę zwiększenia dostępności do uzyskania specjalistycznej pomocy Fundacja Drabina Rozwoju uruchomiła pomoc dla środowiska szkolnego - uczniów, nauczycieli i rodziców.

Poradnia on-line „Zawsze jest jakieś wyjście” łączy użytkowników poszukujących pomocy: psychologicznej, pedagogicznej, terapeutycznej ze specjalistami oraz instytucjami publicznymi, które taką pomoc zapewniają.

W Poradni on-line ZAWSZE JEST JAKIEŚ WYJŚCIE można znaleźć:

- Profile instytucji/specjalistów udzielających wsparcia i pomocy on-line

- System rezerwacji indywidulanych konsultacji/psychoterapii oraz grupowych form wsparcia, warsztatów

- Moduł komunikacji poprzez on-line wideo / czat jednoosobowy i wideo/czat wieloosobowy ze specjalistami.

- Wyszukiwarka placówek poprzez interaktywną mapę przedstawiającą w podziale na województwa bazę placówek udzielających wsparcia i pomocy w sytuacjach kryzysu psychicznego

- Baza wiedzy: artykuły, prezentacje, informacje, scenariusze zajęć etc.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Poradni on-line. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie: https://www.zawszejestjakieswyjscie.pl/