Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spot profilaktyczny o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży, skierowany zwłaszcza do rodziców, powstał w ramach realizacji "Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018–2020".
Program ma charakter interdyscyplinarny i opiera się na współpracy pomiędzy organami administracji rządowej, samorządowej oraz organizacjami pozarządowymi, w zakresie kompleksowych przedsięwzięć na rzecz bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej, z uwzględnieniem działań na rzecz przeciwdziałania patologiom społecznym, przemocy, ograniczenia dostępu do substancji psychoaktywnych oraz poprawy infrastruktury służącej zapewnieniu bezpieczeństwa.