Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Na szkolnym korytarzu stoi nauczycielka – nowy Rzecznik Praw Ucznia  SP nr 8 w Chełmie.                                          Zdjęcie przedstawia nauczyciela - nowego Rzecznika Praw Ucznia Gimnazjum nr 8 w Chełmie.

W październiku zostały przeprowadzone wybory Rzecznika Praw Ucznia w szkole podstawowej i gimnazjum. W wyborach uczestniczyła cała społeczność szkolna. Rzecznikiem szkoły podstawowej została p. Alicja Puczyńska, natomiast w gimnazjum - p. Radosław Leonowicz. Serdecznie gratulujemy.
Rzecznik Praw Ucznia ma za zadanie chronić prawa uczniów, pomagać przy rozwiązywaniu konfliktów i problemów, służyć wsparciem i radą. Pamiętajmy jednak, że uczniowie mają nie tylko prawa, ale i obowiązki!