Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 24 września 2019 r. w naszej szkole społeczność uczniowska wzięła udział w wyborach Rzecznika Praw Ucznia. Spośród zgłoszonych kandydatów najwięcej głosów otrzymał p. Arkadiusz Borowiec, nauczyciel wos i wdż, który tym samym został powołany przez samorząd uczniowski naszej szkoły na piastowanie tego odpowiedzialnego urzędu. Na stanowisku Rzecznika p. Borowiec zastąpił p. Alicję Puczyńską, która sprawowała ww. funkcję przez ostatnie 3 lata.
Pan Arkadiusz Borowiec, jako Rzecznik Praw Ucznia, będzie pełnił swój dyżur w każdy czwartek w sali 14B, w godzinach 12:30-13:30.