Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W Ósemce 9 czerwca 2021 r. przeprowadzono Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów, którzy zmierzyli się z matematycznymi zadaniami. Komisja konkursowa wyłoniła 4 laureatów i przyznała 2 wyróżnienia.
Laureatami zostali: Julia Łuć i Nina Manaj uczennice klasy II a (n-l przygotowujący do konkursu p. Elżbieta Dras), Zuzanna Mazurek, uczennica klasy II b (n-l przygotowujący p. Wioletta Lewczuk) oraz Dawid Kister, uczeń klasy II c (n-l przygotowujący p. Joanna Wicha).
Wyróżnienia otrzymali: Mikołaj Rondoś, uczeń klasy II a oraz Natalia Krzewska, uczennica klasy II b.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!!!
Konkurs przeprowadziły p. Iwona Molin i p. Marianna Niemczuk.

img 0276