Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka.”
(Emil Zola)

 

Drodzy Uczniowie! Drodzy Rodzice! Drodzy Wychowawcy!

Serdecznie dziękujemy za udział w listopadowej akcji charytatywnej „Wspieram, bo warto - pomoc podopiecznym schroniska dla bezdomnych zwierząt w Chełmie”.  Dzięki Waszej pomocy, życzliwości i wrażliwości zebraliśmy pokaźną liczbę darów dla bezdomnych, porzuconych lub poszkodowanych czworonogów.  

Głównym założeniem i celem akcji było uwrażliwienie uczniów na los bezdomnych zwierząt oraz chęć kształtowania u młodzieży gotowości niesienia pomocy bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom.

Przebywające w schronisku zwierzęta są w różnym wieku, mają zapewniony dach nad głową, jedzenie i opiekę lekarską. Do schroniska trafiają psy porzucone przez właścicieli. Zachęcamy do zainteresowania się bezdomnymi zwierzętami oraz zapewnienia domu któremuś z przebywającym tam psów.

Tym razem do akcji włączyły się następujące zespoły klasowe wraz z wychowawcami:
1) kl. I a – wychowawca p. Jolanta Rozwód
2) kl. I b – wychowawca p. Alicja Wojcieszuk
3) kl. II a – wychowawca p. Elżbieta Dras
4) kl. II b – wychowawca p. Wioletta Lewczuk
5) kl. II c – wychowawca p. Joanna Wicha
6) kl. III a – wychowawca p. Iwona Molin
7) kl. III b – wychowawca p. Iwona Buczek
8) kl. III c – wychowawca p. Marianna Niemczuk
9) kl. VII b – wychowawca p. Aneta Kowalewska
10) kl. VII c – wychowawca p. Agnieszka Szczepanik
11) kl. VII e – wychowawca p. Marzena Chrabąszcz
12) kl. VIII b – wychowawca p. Agata Wojtasiuk

Karmę przynieśli też indywidualnie uczniowie: Zuzanna Krzywicka z kl. VII a, Gabriela Mazur z kl. VI d, Emilia Spyrka z kl. V a.

Wystarczą chęci, aby pomagać! Dziękujemy!

Wolontariusze SK Caritas

  • Karma 1
  • Karma 2