Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W ramach projektu eTwinning „Kuchcikowo – smacznie, zdrowo, kolorowo” uczniowie klasy 2a wykonali kolejne zadanie - robili w domach zdrowe soki warzywno – owocowe. Dzieci nie tylko lubią je przyrządzać pod okiem rodziców, ale przede wszystkim piją z apetytem. Prezentujemy fotograficzne i filmowe relacje z domowej produkcji pysznych soków w wykonaniu Ninki, Huberta, Filipa, Zuzi i Mai. 
Sok jabłkowy Filipa
Maja robi sok z arbuza
Sok warzywno - owocowy Zuzi
Wśród propozycji znalazł się wyśmienity sok sporządzony bez użycia prądu. Opiekunem projektu jest wychowawczyni klasy p. Elżbieta Dras.

  • Hubert 3
  • Ninka 2 (2)
  • Hubert 4
  • Hubert 2
  • sok Ninki
  • Hubert 1
  • Ninka 3
  • Ninka 2 (1)